Darmowe Kelner/Kelnerka Warszawa Warszawa

Data publikacji: 05/22/2017
  • Miejsce: Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Oferta pracy na stanowisku: kelner, osoba do obsługi sali.
Lokalizacja : Warszawa Centrum, kluby , restauracje.
Pracodawca oferuje, pracę na umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę po
przepracowaniu około 3 miesięcy,
praca zmianowa minimum 2 zmiany,
wynagrodzenie: stawka godzinowa 13 zł brutto /h
obowiązki: kompleksową obsługą konsumenta; obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych ;przyjmowanie i
rejestrowanie zamówień konsumenckich; nakrywanie stołów do konsumpcji ; serwowanie potraw i napojów; posługiwanie się narzędziami i przyrządami typu: tace, wózki kelnerskie; zmiana nakryć i obrusów; sprzątanie ze stołów; inkasowanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imię: Marlena Nowak