Proszę o kontakt Zatrudnimy pracowników marketu Warszawa

Data publikacji: 11/24/2017
  • Miejsce: Wilanów, Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Opis oferty pracy:
Obowiązki:
1. Obsługa kasy fiskalnej- nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy Cię,
2. Wykładanie towarów, dbanie o właściwą ekspozycję towaru w sklepie,
3. Obsługa stoisk wędliny, sery.
4. Inne prace porządkowe.

Oczekiwania:
1. Chęć do pracy w systemie zmianowym 8 lub 12 h, bez pracy w porze nocnej,
2. Komunikatywny język polski w mowie i piśmie,
3. Chęci do pracy fizycznej,
4. Książeczka sanepidu lub gotowości do wyrobienia jej.

Oferujemy:
1. Wynagrodzenie 15,29 zł/h brutto,
2. Przyjazne środowisko pracy,
3. Umowę zlecenie z pełnym zus, stałe zatrudnienie nie na telefon,
4. Zawsze terminową wypłatę.

Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Imię: Piotr